Як зберегти взуття чистим, коли ви в дорозі, на спортивних змаганнях чи масових заходах? Можна ходити босим - але це варіант для екстремалів і аскетів, а для всіх інших існує ціла лінійка аксесуарів для чищення та захисту кросівок від бренду Crep.

Забігаємо наперед і скажемо, що багато засобів універсальні і підходять не тільки для кросівок, але й іншого взуття. Заодно ними можна почистити сумку, кепку і все інше. Просто майте це на увазі.

Аксесуари для чищення та захисту кросівок Crep

Вперше ідея створити спеціальну лінію косметики для кросівок прийшла в голову реперу J2K та Імрану Ахмеду (Imran Ahmed). Вони шукали варіанти, як захистити спортивне взуття від бруду і вологи, але на той час на ринку не було засобів саме для кросівок. І тому вони створили такі засоби самі, а заодно поділилися зі світом, щоб улюблені кікери були в порядку в будь-яку погоду і при будь-яких обставинах.

У лінійці Crep Protect є декілька популярних і ефективних засобів, якими можна врятувати навіть найбруднішу і безнадійну пару кросівок. Кожен з них гідний окремої уваги, і якщо ви досі вважаєте, що це неважливо, згадайте, що при зустрічі жінки дивляться саме на взуття. Перевірте - і будете здивовані!

Набір для чищення кросівок Crep Cure Travel

Набір для чищення кросівок Crep Cure Travel

Набір для чищення кросівок Crep Cure Travel - справжня палочка-виручалочка, і не тільки для мандрівників (хоч він і "Travel"). У цьому наборі є все, щоб врятувати улюблені кросівки від будь-якого бруду. І навіть якщо кросівки 12 годин пролежать в розплавленому шоколаді, і потім їх доведеться чистити за допомогою Crep Cure Travel, будьте впевнені - через пару хвилин вони стануть, як нові. Якщо не віриться, просто подивіться це коротке відео:

Набір Crep Cure Travel можна брати з собою в будь-яку поїздку, його дозволяють перевозити в ручній поклажі, тому що тут флакон з рідиною для чищення має обсяг 100 мл. І найголовніше - в цьому наборі є все, що може стане в нагоді:

  • власне рідина, яка видаляє бруд - біоразкладається на 99%, а це означає, що вона не приносить шкоди ні природі, ні здоров'ю;

  • м'яка щіточка з щетини дикого кабана - нею можна чистити навіть замшу і сіточку на кросівках. Тільки обережно, без активних фізичних зусиль, щоб не пошкодити поверхню та структуру;

  • серветка з мікрофібри для видалення зайвої вологи і залишків бруду. Вона може надати взуттю абсолютно новий вигляд. Якщо носите кросівки вже рік-два, як раз побачите після очищення як вони виглядали, коли були новими.

Все це зібрано в компактний кейс, щоб не займати занадто багато місця у вашій валізі - ідеально!

Рідина для чищення кросівок Crep Protect Cure Refill

Рідина для чищення кросівок Crep Protect Cure Refill

В основі набору для снікерхеда, що доглядає за своїми кросівками, обов'язково повинна бути рідина Crep Protect Cure Refill. Вона приємно пахне і, що головне, очищає навіть ті плями, які давно в'їлися в замшу, шкіру або тканину. Досить змішати трохи засобу Crep Protect Cure Refill з водою, почистити кросівки щіточкою, змоченою в такий розчин - і готово.

Цікаво: в Crep розрахували, що одного флакона на 200 мл вистачає якраз на 100 пар взуття. Тобто 2 мл - це одне чищення. Можливо, в лабораторних умовах чистити кросівки простіше, так як і у нас, і у вас скоріш за все вийде трохи більша витрата. Але факт залишається фактом - це все рівно економна упаковка, як не крути.

Водовідштовхувальний спрей Crep Protect

Водовідштовхувальний спрей Crep Protect

Водовідштовхувальний спрей Crep Protect

Діяти на випередження - найбільш виграшна стратегія, тому збираючись на футбол, фестиваль чи пішу прогулянку струсіть в руках балончик зі спреєм Crep Protect і обприсніть кросівки з відстані 20 см. Тепер навіть якщо на вулиці буде дощ і ви пройдетеся по бездоріжжю, або ж машина, що проїжджає повз, обіллє водою з калюжі чи навіть хтось наступить на ногу - не страшно. Бруд зійде з вашого взуття, як з гусака вода. На хвилину може здатися, що це магія, але на ділі так відбувається просто тому, що спрей має гідроізоляційні властивості.

Досить наносити спрей Crep Protect раз на місяць - і взуття весь час буде в ідеальному стані.

Серветки для чищення кросівок Crep Protect Wipes

Серветки для чищення кросівок Crep Protect Wipes

Серветки для чищення кросівок Crep Protect Wipes

Серветки для чищення кросівок Crep Protect Wipes

Відправляєтеся в подорож або на цікавий фестиваль? Візьміть з собою в дорогу декілька наборів одноразових серветок. Crep Mini Wipes - недорогий і ефективний спосіб очищення кросівок, адже вони просякнуті тієї ж рідиною, що розлита по флаконах Cure Refill. Поверхня серветки різна з двох сторін. Кожна сторона призначена для різних типів матеріалів. Crep Mini Wipes зроблені так, щоб можна було повернути свіжість шкіряним кросівкам зі вставками з сіточки, тканини чи замші. Не забувайте, що засоби від Crep універсальні і можуть бути використані для чищення будь-якого взуття.

Гумка для чищення кросівок Crep Eraser

Краще 1 раз побачити як це працює, ніж 100 разів прочитати. Тому дивіться наступне відео:

Експериментальним шляхом в Crep розробили унікальний ластик, який видаляє різні види забруднень, але при цьому не псує тканину. Гумка Crep Eraser створена спеціально для таких вибагливих матеріалів, як замша і нубук. Чистити їх складно, зіпсувати легко, а віддавати в хімчистку кожен раз - дорого і марудно. Забруднилися - стерли бруд, як простий олівець і все. Гумки Crep Eraser вистачає надовго, і це перевірений факт.

Гумка для чищення кросівок Crep Eraser

Освіжаючі капсули Crep Protect Pills

Єдине, про що ми до цих пір Вам не розповіли - так це про те, як зняти взуття в приміщенні і "не перетравити" оточуючих і себе запахом спітнілих ніг. Тут у нас два варіанти: або замовляти Nike Air, щоб ноги могли "дихати". Або спосіб №2 - використовувати Crep Protect Pills після кожного використання. Можна і поєднати їх при бажанні.

Принцип застосування Crep Protect Pills: розкрутити капсулу, помістити її всередину кросівка та залишити так, поки запах не стане свіжим і приємним. Після використання залишається закрити капсулу і заховати до наступного застосування. Тепер можна спокійно роззуватися в гостях або, наприклад, вдома у коханої дівчини, і бути на висоті. А ще кажуть, що не буває чарівних таблеток. Так ось же вона!

Освіжаючі капсули Crep Protect Pills

Освіжаючі капсули Crep Protect Pills

Діліться в коментарях під статтею, чи пробували ви косметику для чищення та захисту кросівок Crep? Як спрацювало? Може, у вас є ще секрети, як надовго зберегти улюбленому і дорогому взуттю такий же вигляд, яким він був в магазині - обов'язково розкажіть, ми та інші читачі будемо вам за це вдячні.