Історія бренду Buff почалася в 1991 році в Іспанії. Мотоцикліст Джоан Рохас (Joan Rojas) довго шукав варіанти для захисту голови та шиї під час їзди на мотоциклі, але на ринку нічого подібного не було. Тоді Рохасу довелося придумати щось нове, благо для цього були всі необхідні інструменти.

Сім'я Рохас шила одяг ще з 1927 року, де у Джоана була своя частина роботи - виготовлення комірів для футболок. Саме ця ніша, а також пристрасть до швидкої їзди на мотоциклі незабаром повністю змінила профіль компанії на створення унікальних шапок і шарфів для надійного захисту від вітру.

Історія бренду Buff

Історія бренду Buff

На Піренеях, там, де ганяв на мотоциклі Джоан Рохас (Joan Rojas), погодні умови залишають бажати кращого. Рохас мріяв, щоб його екіпірування відмінно захищало від вітру, сонця, морозу. І хотілося б, щоб не доводилося одягати на себе цілу купу одягу, а обходитися чимось одним.

Після серії експериментів Рохас прийшов до створення екіпіровки з мікрофібри і вибрав форму безшовної труби, щоб використовувати її відразу і для голови, і для шиї.

Винахід отримав назву Buff від іспанського "bufanda", що перекладається, як "шарф".

Новий шарф виявився настільки зручним для спортсменів і мотоциклістів, що його почали використовувати повсюдно. Ніяких перебільшень: бренд підкорив світ.

У 1998 році проходило ралі Eco Challenge, де спортсмени красувалися у фірмовій екіпіровці Buff. Змагання транслював Discovery і місцеві телеканали. В результаті учасникам і глядачам ралі сподобалися шарфи-труби. Попит зріс, і бренд швидко став популярним спочатку в Європейських країнах, а потім - в усьому спортивному співтоваристві.

Бренд Buff сьогодні

Всесвітня популярність вирощує корпорації. Але у випадку з брендом Buff виробництвом як і раніше займаються фабрики сім'ї Рохас, навіть після того, як в 2018 не стало творця бренду, Джоана.

Асортимент Buff продовжує розширюватися: пов'язки на голову, бейсболки, бігові шапки та інші головні убори. В кожному виробі зберігається фірмова особливість бафів - універсальність.

Сьогодні ми вирішили розповісти про кращі продукти Buff, які можна використовувати для бігу (але пам'ятайте, що не бігом одним в них можна займатися, Ви зможете їздити, підкорювати вершини і одягати бафи куди і коли завгодно).

Шарфи Buff 

Шарфи Buff 

Все починалося з оригінального подовженого слінгу, виконаного за безшовною технологією. Слідом за класичною моделлю шарфа Buff було випущено кілька варіацій:

  • Літні пов'язки для захисту від сонця (Buff original UV);

  • Пов'язки для захисту від комах (Insect Shield);

  • Теплі шарфи з мериносової вовни;

  • Мериносові теплі шарфи, комбіновані з флісом полар;

  • Термоізоляційні слінги Thermonet для використання в умовах низьких температур (нижче -5 градусів).

Дизайнери і технологи компанії продовжують працювати над новими моделями Buff. Як тільки з'являється можливість удосконалювати продукт, бренд не прогавить шанс нею скористатися.

Універсальний шарф-шаль Buff Thermonet для бігу

Універсальний шарф-шаль Buff Thermonet для бігу

Що буде, якщо зробити класичний бафф з інноваційного матеріалу Thermonet? Вийде в 4 рази тепліше в порівнянні з флісовим шарфом. Крім того полотно Thermonet легше флісу - досить одного шару, щоб було тепло. Він володіє вологовідштовхувальними властивостями: відводить піт, зберігаючи стабільну температуру тіла. А ще волокно "термонет" неймовірно еластичне! Тому бафф підлаштовується під будь-який розмір і форму голови і не злітає мимовільно під час пробіжки.

Крім того, такий шарф можна використовувати в різних варіаціях: як шарф, шапку, маску, балаклаву, пов'язку - як Вам зручно. 

Асортимент: шарф Buff Thermonet 
Сезон: осінь-зима
Температурний режим: -5°C..+5°C

Шарф Buff Merino із шерсті мериноса

Шарф Buff Merino із шерсті мериноса

Баффи з мериносової вовни - це просто must have на зиму! З вовни мериноса виходять одночасно легкі і теплі речі, які підходять не тільки для екіпіровки легкоатлета, але і просто для щоденного використання. І звичайно, вони здатні зробити комфортним тренування в найхолоднішу погоду. Шарфи Buff Merino представлені в двох варіаціях: легкі (з щільністю тканини 125 г/м2) і моделі для сильних морозів (із середньою щільністю тканини 250 г/м2). Шерсть мериноса прекрасно вбирає вологу і запахи, гріє та "дихає" - ідеальний матеріал для зимових холодів.

Асортимент: жіноча и чоловіча версія (розподіл за статтю умовний) [показати всі]
Сезон: осінь-зима
Температурний режим: -5°C..+5°C

Як носити шарф-слінг Buff?

Бафф став ім'ям прозивним, тому що складно сказати, що це: шарф? шапка? пов'язка? бандана? Його можна трансформувати і носити, як завгодно! Це одне із найбільш практичних і універсальних винаходів від бренду Buff. Геніальне і просте рішення на всі сезони і всі випадки в спортивному житті.

Ось кілька варіантів як носити шарф-слінг бафф у будь-яку погоду:

  1. Як пов'язку на голову. Дуже зручний формат використання для літніх і осінніх пробіжок.

  2. Як шийну хустку. Тут все просто - бафф огортає шию як хомут, в якому немає можливості ні спітніти, ані замерзнути.

  3. Як бандану, піратку або косинку. Якщо один край баффа підвернути всередину або зав'язати, то вийде гарна і комфортна бандана. Причому підходить такий варіант і жінкам, і чоловікам.

  4. Замість балаклави або підшоломника. Цей варіант згодиться для зимових тренувань, походів в гори. Балаклаву в холодний сезон добре одягати під лижний або мото-шолом.

  5. Як маска для захисту рота і носа від пилу або морозу.

  6. У прохолодну погоду труба складається вдвічі і виходить зручна шапка.

Спробуйте різні варіанти носіння баффів і переконайтеся наскільки це зручно.

Шапки Buff на зиму

Шапки Buff на зиму

Шапок в асортименті бренду Buff не менше, ніж шарфів. Тут є з чого вибрати: мікрофіброва двостороння, мікрофібра і фліс, шапки Thermonet або з вовни мериноса. Майже всі ці моделі представлені в декількох варіаціях ваги матеріалу:

  • легкий (125 г/м2) для теплої погоди;
  • середній (250 г/м2) для температури від -5 до +5 градусів;
  • важкий та щільний (600 г/м2) - підходить для холодів нижче -5 градусів.

Трохи нижче ми детально розглянемо найпопулярніші моделі шапок Buff.

Шапка Buff Thermonet

Шапка Buff Thermonet

Матеріал Thermonet використовується і для шапок, і для шарфів Бафф. Цей матеріал поєднує в собі переваги мікрофібри і волокон, розроблених компанією Primaloft. Унікальна комбінація ниток дозволила створити легку тонку тканину з відмінною термоізоляцією і високою еластичністю. Шапки Thermonet - одношарові, прекрасно підлаштовуються під будь-яку окружність голови, надійно прилягають, захищають від будь-якого вітру.

Асортимент: шапки на зиму
Сезон: демісезонна (осінь-зима, зима-весна)
Температурний режим: від -5 градусів і вище

Шапка Buff Dryflx

Шапка Buff Dryflx

М'яка і еластична шапка, підходить на будь-який сезон. Матеріал DRYFLX забезпечує еластичність і комфортне прилягання тканини до голови. Вся серія цих шапок має світловідбиваючі елементи - Вас буде добре видно на дорозі в темну пору доби.

Асортимент: шапки універсальні
Сезон: демісезонна (осінь-зима, зима-весна)
Температурний режим: від -5 градусів і вище

Флісова шапка Buff Tech Fleece

Флісова шапка Buff Tech Fleece

У поєднанні з мікроволокнами фліс "навчився" краще зберігати температуру тіла і розтягуватися. Ця мікрофіброва шапка теж зроблена двосторонньою: яскрава і однотонна одночасно. Але є у цієї двошаровості ще один секрет. Коли одягаєте флісовою стороною всередину - виходить теплий варіант на дуже холодну погоду та мінусову температуру. А коли потеплішає на вулиці - перевертайте шапку флісом назовні. Одна шапка - два температурні режими!
 

Асортимент: шапки на зиму і не тільки [показати всі]
Сезон: осінь-зима
Температурний режим: нижче -5 градусів

Пов'язки на голову від Buff

Пов'язки на голову від Buff

Баффовські пов'язки можна спокійно замінити шарфами-слінгами. Але все ж пов'язки прописані окремим пунктом в арсеналі бренду Buff: щільні, вовняні - на дуже холодну, вітряну погоду, а легкі, дихаючі - на весну, літо і осінь. Тому не вважаємо зайвим про них розповісти. Раптом Вам не подобається класичний шарф-труба?

Кращі моделі:

  1. Тепла пов'язка-шарф Headband R Yellow Fluor Green для осінньо-зимового періоду;

  2. Універсальна бігова пов'язка/напульсник Buff Wide Hairband R Luminance Pink;

  3. Легка літня пов'язка для бігу Buff Pro Turquoise Light Turquoise;

  4. Еластична пов'язка-гумка Buff Wide Hairband R Airglow.

Бейсболки Buff

Бейсболки Buff

Для літа бренд Buff пропонує легкі і гнучкі бейсболки, що відмінно сидять на голові завдяки своїй еластичності. Кепка легко складається: якщо це необхідно, її можна скласти і відправити в кишеню або покласти в рюкзак - зручно ж! А ще бейсболки Бафф - це красиво, адже вони представлені в різних колірних варіаціях.

Кращі моделі:

  1. Весняно-літня кепка для бігу Run Cap Purple Pink;

  2. Літня легка кепка Pro Run Cap Pink.

Козирки Buff для літньої пробіжки

Козирки Buff для літньої пробіжки

Деякі спортсмени не люблять носити кепки, а в якості захисту від сонця вважають за краще козирок, і в асортименті Buff є рішення на такий випадок. Фірмові козирки Buff м'які і тому їх легко одягати на голову, а при необхідності - скласти і зберігати в кишені в компактному вигляді. Як тільки Ви надягнете козирок, він знову повернеться в початкову форму і навіть не помнеться!

Кращі моделі:

  1. Жіночі: Visor R-Shining та Visor R Irised Multicolour

  2. Чоловічі: Visor R City Grey та Buff ProTeam Pack Run.

Як вибрати ідеальний бафф для будь-якої температури?

Зимове тренування передбачає різні погодні умови, які кожен спортсмен переносить по-своєму. Тому шкала термометра - лише один з факторів, що впливають на вибір зимового бігового одягу. Адже є ще вітер, вологість, індивідуальна переносимість і сприйняття холоду.

При виборі головного убору для зимового бігу логічно відштовхуватися саме від температурних режимів майбутніх тренувань. І тому ми розділили асортимент Buff на три категорії відповідно до діапазонів температур, для яких вони підходять. Вам же ми пропонуємо сприймати наші поради як відправну точку, на яку Ви зможете нашарувати свої вимоги до ідеальної бігової екіпіровки на зиму та перехідний (демісезонний) період.

Температура -5 градусів і нижче

Як вибрати бафф для температури -5 градусів і нижче

Коли на вулиці мороз і вітер, треба захистити і голову, і шию, і обличчя. Тому запасаємося теплими речами: підійде бафф з мериносової вовни і щільна флісова шапка. Замість захисної маски для обличчя підійде шарф-слінг Thermonet.

Кращі моделі:

Температура в діапазоні від -5 до +5 градусів

Як вибрати Бафф для від -5 до +5 градусів

Зимові пробіжки на вулиці в основному припадають на температурний режим від -5 до +5 градусів. Складність вибору бігового одягу на цей період полягає в тому, що коли Ви виходите з дому на тренування - холодно, в процесі - жарко, а повертатися з пробіжки - знову холодно. До того ж відчуття сильно залежать від вологості повітря і швидкості вітру, тому тут Buff пропонує відразу комплект: шарф-труба і шапка.

Слінг і шапку можна носити окремо або одягати разом. Оптимально брати на пробіжку обидва варіанти і дивитися по ситуації. Якщо виявиться жарко, шарф можна надіти на зап'ястя.

Підійдуть такі моделі:

Температура від +5 градусів і вище

Як вибрати Buff для +5 градусів і вище

Універсальний демісезонний варіант - шарф-слінг. Найчастіше його одного достатньо, аби захистити Вас від вітру і холоду під час пробіжки. Натомість можна одягнути легку одношарову шапку.

Підійдуть моделі:

А Ви вже вибрали свій бафф для тренувань і прогулянок в будь-яку погоду? Розкажіть в коментарях, як Ви використовуєте його найчастіше?

   
  

Автор блогу Роман Юрченко,

19 лютого 2020 року