Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Оригінальні кросівки Nike, Adidas, Jordan
0
Мій кошик

Бренд Clarks

Туманний Альбіон, 1825 рік. Десь на невеликих виробництвах у графстві Сомерсет Сайрус Кларк створює маленьке підприємство з вичинки овечих шкур. У компанію приходить брат Сайруса - Джеймс. Дует двох братів дає початок всесвітньо відомої компанії Clarks. Все починалося з комфортних тапочок, які так полюбилися людям за м'якість і зручність. Пізніше з'явилося взуття для чоловіків, дітей і жінок. Люди полюбили взуття Кларків.

Через століття правнук одного із засновників Натан Кларк зробив прорив і приніс компанії славу. Друга світова війна, британські війська знаходяться в Єгипті. Там вони помічають "взуття мрії" для тих часів: дешеве, зручне і практичне. Єгипетські пустельні черевики плавно перекочовують до британських військових. Після війни їх везуть в Англію, де їх і помічає Натан Кларк. Надихнувшись силуетом і практичністю, він створює культову пару під назвою Desert Boots. Саме ці черевики задали тон і напрямок всьому виробництву. Це був справжній фурор! Взуття підходило під будь-який одяг, його носили в усі пори року.

Колишня слава дядечка Натана Кларка зробила бренд гігантом. І через роки компанія Clarks виробляє якісне комфортне взуття для кожного. Спортивна лінійка, модні дизайнерські рішення і класичні силуети - все зроблено з комфортом, любов'ю і повагою до покупця.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору