Ви можете повернути або обміняти товари протягом 14 днів від дня, коли Ви (або третя особа, уповноважена Вами) отримали замовлення. Щоб скористатися правом повернення/заміни, Вам необхідно зв'язатись з нами будь-яким зручним для Вас способом, заповнити бланк повернення/заміни та покласти його в коробку з замовленням.

Пам'ятайте, до отримання нами товару, що повертається, відповідальність за його збереження несете Ви, тому перед відправкою переконайтеся, що товари:

  • не мають ознак використання та стороннього запаху (чисті),
  • мають оригінальну упаковку (коробку, якщо це кросівки), ярлики і бирки,

Будь ласка, перевірте надійність упаковки та оцініть посилку з поверненням/заміною повною вартістю товарів, що повертаються.

Важливо! Не обклеюйте фірмову коробку кросівок клейкою стрічкою - такі повернення не будуть розглянуті.

Як зробити заміну товару/розміру?

Щоб оформити заміну розміру або моделі Вам потрібно відправити нам куплені Вами товари і створити нове замовлення з коментарем "Заміна". Номер нового замовлення необхідно вказати в Бланку заміни, який можна роздрукувати за посиланням нижче:

  >> Завантажити бланк заміни <<

Пам'ятайте, обміняти можна тільки ті товари, які не були у використанні, мають всі мітки, ярлики та оригінальну упаковку, для кросівок - коробку. Вартість кур'єрських послуг з доставки посилки до нас покриваєте Ви. Заміна товару на інший буде реалізована протягом 3-10 робочих днів з моменту отримання нашим складом товарів, що повертаються.

Як зробити повернення?

Якщо з яких-небудь причин куплений товар не виправдав Ваших очікувань, Ви можете оформити повернення. Для цього Вам потрібно заповнити Бланк повернення та покласти його в упаковку з товарами, які Ви повертаєте. Роздрукувати Бланк повернення можна за посиланням нижче:

 >> Завантажити бланк повернення <<

Пам'ятайте, повернути можна тільки ті товари, котрі не були у використанні, мають всі мітки, ярлики та оригінальну упаковку, для кросівок - коробку. . Послуги з доставки повернення при відправці посилки оплачуєте Ви.

Поверненню підлягає повна вартість товарів, в тому числі передоплата (якщо вона була). Переказ коштів на Ваш рахунок буде реалізований протягом 14 робочих днів з моменту отримання нашим складом товару, що повертається.

Повернення оплати буде реалізовано наступним чином:

  • У разі оплати замовлення через систему онлайн-платежів Portmone, повернення можливе тільки на карту, з якої Ви оплачували замовлення.
  • З 5 серпня 2019 року в Україні введено міжнародний номер банківського рахунку (IBAN), тому в разі оплати замовлення на наш розрахунковий рахунок, для повернення платежу від Вас будуть потрібні номера IBAN і ІПН (ідентифікаційний номер).

Більше інформації Ви знайдете на сторінці FAQ

Бажаємо приємних покупок,
команда Styles.ua