Швидке меню:

  1. Як вибрати розмір взуття?
  2. Як вибрати розмір одягу?
  3. Як вибрати розмір аксесуарів?
  4. Таблиці розмірів по брендам

Як вибрати розмір взуття?

Вибрати відповідний розмір взуття неважко, але спочатку потрібно визначитися: купуєте Ви взуття звичного Вам фасону чи ні? Якщо так, Ви завжди купуєте і носите лише кросівки, тоді загляньте на параметр етикетки всередині кросівок, знайдіть довжину стопи, на яку вони розраховані (наприклад, 28 см або 280 мм) і замовте з нашого асортименту той розмір, який відповідає цьому показнику.

Як вибрати розмір взуття

Пам'ятайте: звична нам розмірна сітка у вигляді 41, 42, 43 і т.д. у різних виробників може відповідати різній довжині кросівок!

Наприклад, розмір 42.5 у Nike або його аналог 42 ⅔ у adidas підійдуть людям з довжиною стопи в 27 см, але у брендів Puma та Reebok розмір 42.5 іде на довжину стопи 27.5 см. Тобто люди, котрі "за звичкою після Nike або adidas" вирішують купити кросівки Puma чи Reebok у розмірі 42.5 - візьмуть невірний розмір. У випадку з Puma і Reebok таким людям потрібно вибирати розмір 42, який іде на довжину стопи в 27 см. Перед покупкою завжди заглядайте в таблиці розмірів взуття.

Таблиці розмірів взуття

Якщо Ви купуєте незвичний Вам тип взуття, наприклад, черевики після кросівок або навпаки, тоді Вам необхідно заміряти свої стопи і дізнатися, який розмір взуття Вам потрібен.

Щоб виміряти стопу, зробіть наступне:

  1. Поставте одну або обидві ноги (в шкарпетках) на аркуш паперу, притисніть пальці ніг до підлоги;
  2. Обведіть стопи олівцем;
  3. Виміряйте відстань від найбільш випуклої точки п'яти до пальця, котрий найбільше виступає (як на малюнку нижче). Якщо довжини правої і лівої стоп відрізняються - виберіть більшу;
  4. Округліть отриману величину до 0,5 в більшу сторону.

Як виміряти стопу

Отриманий результат порівняйте з показниками в таблицях розмірів і знайдіть потрібний Вам розмір.

Таблиці розмірів взуття

Ось ще кілька порад щодо вибору правильного розміру взуття:

  1. Вибираючи розмір зимового взуття, беріть до уваги зимові шкарпетки та міряйте стопи в них. Адже взуття, куплене "в розмір стопи без шкарпетки" може бути на Вас маленьким.
  2. Купуючи взуття для занять спортом не забувайте, що при довгих навантаженнях наші стопи трохи збільшуються, і в процесі тренування може з'являтися відчуття, що взуття менше потрібного Вам розміру. Щоб уникнути цієї проблеми, купуйте для занять спортом кросівки з корпусом з м'яких матеріалів, а не зі шкіри. У будь-якому випадку, спирайтеся на правило більшого розміру: для тренувань у спортзалі можна сміливо брати розмір на 0.5 см більше Вашого, а для активного бігу потрібно брати навіть на 0.5 - 1 см більший розмір.
  3. Розмір ноги з часом змінюється, тому виміри стоп необхідно періодично повторювати.

Виникли труднощі у визначенні потрібного Вам розміру взуття? Зв'яжіться з нами, ми допоможемо: info@styles.ua

Як вибрати розмір одягу?

Купуючи одяг через інтернет слід знати, що розміри одягу можуть бути позначені як цифрами (наприклад, 34) - європейський формат, так і буквами (наприклад, L) - міжнародний формат. У другому випадку кожен символ є абревіатурою слова:

S - small (маленький),
M - medium (середній)
L - large (великий)

Буква X (від слова "extra" або екстра) в залежності від її місця позначає або екстра маленький (у випадку з XS), або екстра великий розмір (у випадку з XL). Відповідно дублі літери X зменшують або збільшують розмір одягу.

В цілому, принцип вибору правильного розміру одягу схожий на вибір вірного розміру взуття. Ті, хто часто купує спортивний одяг, можуть заглянути на етикетку товару зі свого гардеробу і підібрати з таблиці розмірів потрібний їм розмір.

Таблиці розмірів одягу 

Ті, хто вперше здійснює покупку одягу через інтернет, можуть самостійно провести виміри і дізнатися, який розмір одягу їм варто брати. Але для початку слід визначитись, який одяг Ви будете купувати: куртку, футболку, светр або шорти, штани, джинси.

У випадку покупки куртки, футболки чи светру виконайте такі виміри:

  1. ОГ - обхват грудей (вимірюється обхват найширшої частини грудей);
  2. ОТ - обхват талії (вимірюється обхват найбільш вузької частини талії);
  3. ОС - обхват стегон (вимірюється обхват найширшої частини стегон, ноги тримаємо разом).

 

При виборі штанів, джинсів або шорт виконайте такі виміри:

  1. ОТ - обхват талії (вимірюється обхват найбільш вузької частини талії);
  2. ОС - обхват стегон (вимірюється обхват найширшої частини стегон, ноги тримаємо разом);
  3. ДШ - довжина штанини по внутрішньому шву (вимірюється по внутрішній стороні від пахового шва до низу).

Отриманий результат порівняйте з показниками в таблицях розмірів і знайдіть потрібний Вам розмір.

Таблиці розмірів одягу 

Як вибрати розмір аксесуарів?

Останнім часом все більше аксесуарів випускається в універсальних розмірах, тому проблема з вибором потрібного розміру в цій області стоїть не так гостро, як з одягом або взуттям. Однак, є групи товарів, де розмірність збереглася. До таких товарів можна віднести: шапки, кепки, рукавички, пояси, м'ячі.

Як вибрати розмір шапок і кепок?

Для визначення свого розміру, виміряйте окружність голови по лінії під бровами через віски. Зробити це можна за допомогою кравецького сантиметру. Отримані дані підставте в таблицю розмірів аксесуарів.

Таблиця розмірів аксесуарів