Модель Ghost – флагман американської компанії Brooks, який з 2008 року радує спортсменів у всьому світі. Ця тренувальна пара стала справжньою класикою бренду: у ній бігають професіонали та любителі, ходять до тренажерної зали та відправляють дітей на прогулянки. У 2021 році вийшла оновлена 14 версія цих кросівок. Що в них нового, чим вони оснащені та за що їх так люблять бігуни?

Бігові кросівки Brooks Ghost 14: що в них нового та для кого вони?

Почнемо з невеликого екскурсу до історії, який допоможе краще зрозуміти концепцію кросівок. Назва Ghost (у перекладі - "привид") взялася не без підстави. Справа в тому, що над створенням цієї пари працював не просто рядовий співробітник, а колишній успішний легкоатлет, який розумів потреби спортсменів, пропускаючи все через особистий досвід. Успіх йому приносили тренування у темну пору доби. Він був легкий і швидкий, наче привид під покровом ночі. Саме цей факт став головним натхненням до створення універсальних легких кросівок для бігунів. З того часу бренд Brooks з року в рік вносить невеликі покращення в модель Ghost, зберігаючи при цьому всі основні елементи пари.

Brooks Ghost 14 - екологічно чиста пара кросівок

Brooks Ghost 14 - екологічно чиста пара кросівок

Як заявляє сам виробник - "це перший натуральний продукт фірми з точки зору емісії діоксиду вуглецю". Brooks слідує світовим тенденціям піклування про Землю, не втрачаючи при цьому на якості своїх товарів. Тепер при виготовленні кросівок задіюється менше природних матеріалів: перевагу віддають переробленому поліестеру. Верх кросівок залишився таким самим легким, збалансованим і міцним, але виготовляється він з мінімальними збитками для природи.

Шкідливий вплив вуглецю поширюється на виробництво, збирання продукції, упаковку та дистрибуцію - кросівки Ghost 14 готові покласти цьому циклу кінець

Якщо говорити простіше, то при виробництві Brooks Ghost 14 використовується мінімум природних ресурсів, залишаючи їх у навколишньому середовищі. Бренд стрімко розвивається і будує плани на майбутнє: до 2040 року Brooks спробують звести викиди вуглецю до нуля.

Нові бігові технології

Нові бігові технології - кросівки Brooks Ghost 14

Бігуни дуже цінують м'якість та адаптацію кросівок до стопи. Якщо в 13 версії до піни DNA Loft додали BioMoGo, то кросівки Brooks Ghost 14 обмежилися тільки першою, прислухавшись до рекомендацій своїх клієнтів. Так вдалося зробити кросівок більш м'яким і амортизуючим без збільшення ваги.

Ось основні переваги нових кросівок:

  • DNA Loft – це пінопласт, який бренд використовує у міжпідошві з 2018 року. До його створення доклали руку бігуни, які шукали надзвичайну м'якість та зручність у симбіозі з невеликою вагою пари, яка дозволить нозі не втомлюватись при тривалих тренуваннях. За допомогою цієї технології Brooks Ghost 14 зберігають свої найкращі характеристики та згодом адаптуються до будови стопи, забезпечуючи комфорт та легкість під час бігу.
  • 3D Fit Print - технологія корпусу, яка "обволікає вашу ногу в затишок" у прямому та переносному сенсі. Податлива синтетична тканина і сітка чітко лягають за будовою ноги, а за рахунок додаткової перфорації кросівки Brooks Ghost 14 вентилюватимуться ще краще за своїх попередників.
  • Зміни торкнулися і шнурків, які в 14 версії більш плоскі, а як відомо, плоскі шнурки надійніше тримають вузол і не розв'язуються.
  • Посилена гума, яка зміцнює проблемні зони, продовжуючи термін служби. Також було трохи змінено форму протектора: Segment Crash Pad (гусенична форма підошви) забезпечує плавний перехід від п'яти до носка.
  • Вставки Omega Flex покращують гнучкість взуття та підтримують стабільність усієї конструкції.

Універсальність Brooks Ghost 14

Універсальність Brooks Ghost 14

Звичайно ж, насамперед ці кросівки створені для бігу. Професіонали та любителі можуть використовувати Brooks Ghost 14 як для звичайних пробіжок, так і для змагань. Але унікальність їх виявляється в тому, що пара абсолютно універсальна: і для бігу, і в тренажерний зал, і на повсякденні піші прогулянки. Ви знайдете в ній надійність та комфорт, які забезпечать здоров'я вашим ногам.

Додаткові параметри:

- Вага: 281 г (чол.) та 255 г (жін.);

- Дроп (перепад висоти від п'яти до носка): 12 мм;

- Висота підошви: 29-17 мм.

Більше чоловічих бігових кросівок шукайте в нашому каталозі.

   
  

Автор блогу Роман Юрченко,

12 листопада 2021 року